EDU TVP

Best practice, identyfikacja wizualna portalu, user experience design, koncept graficzny, projektowanie graficzne, front-end

Zakres prac

Serwis wykonany w zgodzie z RWD – Responsive Web Design,Analiza konkurencji - best practice, HCI - Human–computer interaction , UX – User experience design / UI – User interface design, makiety funkcjonalne, koncept graficzny, projektowanie graficzne, front-end.

EDU.TVP.PL

to serwis przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym,pomyślany jako pomoc i urozmaicenie w codziennym funkcjonowaniu ucznia. Serwis zawiera zarówno aktualne jak i archiwalne programy edukacyjne w formie video, pozwalające na poznanie wielu odpowiedzi związanych z nauką w szkole i poznawaniem życia codziennego.

HCI, UX/UI

Ścieżki interakcji uwzględniające większość urządzeń mobilnych (RWD). Całość pomyślana ze względu na jak największą satysfakcję i przyjemność z korzystania. Interaktywne makiety testowane z udziałem grupy docelowej (8-13 lat) bezwzględnej w wyrażaniu niepochlebnych opinii.

Projekty graficzne

z zastosowaniem prostych form geometrycznych oraz wyraźnych kolorów i ikongrupujących poszczególne działy tematyczne serwisu. Całość podporządkowana nadrzędnej funkcji tj. odtwarzaniem plików video z wybranym programem edukacyjnym. Projekt uzupełniony o dobrze widoczne pole wyszukiwarki oraz funkcjonalny kalendarz ucznia z zaznaczonymi dniami wolnymi od nauki.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
ROZUMIEM