SerwerSMS.pl

Budowa wizerunku online narzędzia umożliwiającego wysyłanie masowych komunikatów. Strona nominowana do awwwards.com

Zakres prac

Serwis wykonany w zgodzie z RWD – Responsive Web Design,Analiza konkurencji - best practice, HCI - Human–computer interaction , UX – User experience design / UI – User interface design, makiety funkcjonalne, koncept graficzny, projektowanie graficzne, front-end.

Jedna z kilku realizacji

dla właściciela znanych serwisów internetowych takich jak sms.pl, asendo.plSerwerSMS.pl to usługa oferująca doskonały sposób na dotarcie do klienta pozwalająca usprawnić procesy biznesowe z wykorzystaniem komunikacji opartej na kanałach SMS, MMS, VMS. System pozwala na optymalizację kosztów prowadzenia działalności i zwiększenia konkurencyjności firmy.

HCI, UX/UI

Godziny analiz i testów. Rozbudowane procesy interakcjiuwzględniające zarówno cele użytkowników jak i procesy biznesowe serwisu. Interaktywne makiety funkcjonalne pozwalające na dokładne badanie wymagań, potrzeb użytkowników oraz ewaluacji użyteczności projektu.

Projekty graficzne

przygotowane z myślą o użytkownikach zarówno urządzeń desktopowych jak i mobilnych.Rozbudowana, intuicyjna nawigacja pozwalająca w skuteczny sposób na dotarcie do najważniejszych elementów serwisu. Czytelna oferta wsparta pro-sprzedażowym wizerunkiem, skierowana na maksymalizację wygody użytkowania serwisu oraz efektów biznesowych jego właściciela.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
ROZUMIEM